E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat

Su faturalarını görüntüleme ayrıştırma programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 8.1 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma EBS Yazılım
E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat Programı, windows ortamında istemci-sunucu mimarisinde çalışan, esnek, kullanımı ve öğrenimi kolay su takip yönetim aracıdır. Ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve özel tasarlanabilir belge basım işlevi sayesinde
E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat Programı, windows ortamında istemci-sunucu mimarisinde çalışan, esnek, kullanımı ve öğrenimi kolay su takip yönetim aracıdır. Ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve özel tasarlanabilir belge basım işlevi sayesinde değişken uygulama gereksinimlerini karşılar.


E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat, yazılımı ile muhtarlıklardaki abonelere ait suyun tahsilatlarını yapma programı.

E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat, yazılımı su abonelerinin sayaçlarını digital olarak okuyarak bildirim ve tahsilat gibi işlemlere yardımcı bir program dır. Gecikme bedelleri ve tüm aboenelere ait hesaplama dair ne varsa hepsi bu program da.

E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat, yazılımının kurulumu gayet kolay olup programın kullanılması için hiç bir tekbik desteğe gerek yoktur çünkü o kadar kolay bir kullanımı var dır. Yazılım deneme sürümü olup bir süre sonra yazılımı lisanlandırmalısınız. Bunun için'de programın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli dir.


E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat, yazılımı ile abonelerinizin durumunu (İlk-son endeks, sarfiyat, borç durumu vb.) raporlayabilir veya yazdırabilirsiniz. Program ile Su okuma işlemlerinin zaman almaması için sayaç okuma fişi hazırlayabilir ve yazdırabilirsiniz. Tarifeler istenilen sayıda tanımlanabilir. Tarife aralığına göre ayrı ayrı ücret uygulanabilir.
Ayrıca sayaç bakım ücreti, su kesme/açma ücreti vb. ek ücretler tahakkuk ettirilebilir.
Daha Fazla Göster
E.B.S. Su Tahakkuk Tahsilat indir